LED osvetlenie, s ktorým ušetríte

17. 05. 2018 | 11:05

Spoločnosť Dream-Tec s.r.o. pôsobí na trhu s osvetlením od roku 2010. Činnosť firmy sa vždy zameriavala na osvetlenie interiérov, exteriérov a všetkého, čo s tým súvisí. S ohľadom na požiadavky zákazníkov a s prihliadnutím k situácii na trhu s osvetlením sa od roku 2011 zaoberá vlastnou výrobou osvetlenia. Referencie spokojných klientov dokazujú, že Dream-Tec je špičkovým dodávateľom osvetlenia nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, ktorý síce nie je veľkou nadnárodnou spoločnosťou, ale menšou rodinnou spoločnosťou, ktorá buduje svoje dobré obchodné meno na základe kvality, spoľahlivosti a servisu pre svojho zákazníka.

V súčasnosti sa všetky aktivity spoločnosti zameriavajú na výrobu a dodávku osvetlenia s LED technológiou určeného prevažne pre priemysel. Stále väčší záujem sa objavuje po osvetlení s tzv. LED-modulovou technológiou. Z tohto dôvodu spoločnosť venuje svoje úsilie vývoju a výrobe tohto LED osvetlenia.

Vlajkovou loďou spoločnosti Dream-Tec sú svietidlá s LED modulovou technológiou, vybavené LED čipmi LG, 4. generácie. Keďže spoločnosť LG patrí v oblasti výroby LED čipov k absolútnej svetovej špičke, Dream-Tec používa na výrobu osvetlenia práve jej čipy namiesto ázijských, ktoré nedosahujú potrebné parametre. Ďalším know-how je finančne dostupné a technicky jednoduché (oproti konkurenčným technológiám), automatické riadenie osvetlenia, ktoré je dostupné v rôznych variantoch podľa potrieb zákazníka (mechanické, diaľkovo ovládateľné, pohybové atď.).

V prípade, že hľadáte skutočného odborníka na LED osvetlenie, spoločnosť Dream-Tec vás určite nesklame. Ušetrite na osvetlení. Nemáte dostatok potrebných financií na jednorázovú výmenu aktuálneho osvetlenia? Využite možnosť financovania z úspor. Potom, čo vám Dream-Tec na nové svietidlá spracuje svetelný projekt spolu s cenovou ponukou, úsporou na el. energii a celkovou návratnosťou investície, môže vám, tiež úplne zadarmo, navrhnúť model financovania svietidiel, ktorý bude presne „šitý na mieru” vašim potrebám.


Autor: Admin Administrátor