Výsledky vyhľadávania

led osvetlenie

svietidla

priemyselné osvetlenie

montáž osvetlenia

Inteligentné osvetlenie pre váš priemysel

17. 05. 2018 | 11:05

Počuli ste už o automatickom riadení osvetlenia? Inteligentné riešenie rozsvieti vaše výrobné priestory a ušetrí financie. Pokiaľ chcete prejsť na LED osvetlenie, ale vo vašich priestoroch sa nachádzajú veľké okná, či svetlíky, Dream-Tec vám navrhne odpovedajúce riešenie v podobe automatického riadenia intenzity osvetlenia.

led osvetlenie

svietidlá

priemyselné osvetlenie

indukčné osvetlenie

LED osvetlenie, s ktorým ušetríte

17. 05. 2018 | 11:05

Spoločnosť Dream-Tec s.r.o. pôsobí na trhu s osvetlením od roku 2010. Činnosť firmy sa vždy zameriavala na osvetlenie interiérov, exteriérov a všetkého, čo s tým súvisí. S ohľadom na požiadavky zákazníkov a s prihliadnutím k situácii na trhu s osvetlením sa od roku 2011 zaoberá vlastnou výrobou osvetlenia.

tlačené komponenty

tlač

košice

priemyselné značenie

Fóliové štítky pre váš priemysel

09. 07. 2018 | 13:07

Stretávame sa s nimi pravidelne. Vieme na čo slúžia, ale len niektorí z nás vedia ako sa to volá. Hovoríme o fóliových štítkoch, ktoré plnia nielen dekoratívnu, ale hlavne užívateľskú funkciu. Vytvárajú rozhranie medzi strojom a človekom, tzv. HMI - human machine interface.

žiarenie

tienenie

komponenty pre priemysel

ochrana pred žiarením

Problém elektrického žiarenia a jeho riešenie

13. 09. 2018 | 10:09

V súčasnosti, v dobe čoraz zložitejších komunikačných a riadiacich systémov, narastajú chyby spôsobené rušením exponenciálne. Priemysel sa o problematiku elektrického žiarenia a EMC zaujíma stále viac a prijíma čoraz prísnejšie normy a predpisy.

tlač

priemysel

tlačoviny

propagačné materiály

Čo je to termotransferová tlač?

18. 10. 2018 | 11:10

Termotransferová tlač využíva teplo na zaznamenávanie tlače na papieri. Termotransferová tlačiareň má tlačovú hlavu obsahujúcu veľa malých odporových vyhrievacích kolíkov, ktoré sú v kontakte v závislosti od typu termotransferovej tlačiarne, tavia atrament na báze vosku na obyčajný papier alebo na špeciálne potiahnutý papier.

čistenie betónového plota

čistenie priemyselných objektov

špinavá fasáda

čistenie fasád

Čistenie priemyselných objektov. Čo všetko to obnáša?

20. 07. 2020 | 11:07

Firmy a spoločnosti, ktoré chcú udržiavať bezpečné a zdravé pracovné prostredie, by mali z času na čas účinne vyčistiť veľké priestory, ako sú sklady či špinavú fasádu na budovách. Niektoré nariadenia dokonca vyžadujú, aby sa takéto čistiace úkony vykonávali v pravidelných intervaloch.